Умови обміну та повернення товару
в інтернет-магазині косметики “Bielenda”

1. Якщо під час отримання посилки доставлений товар не відповідає замовленню, часткові повернення окремих товарів на замовлення або повернення товарів з пошкодженою упаковкою можливе, прохання передзвонити нам або написати в месенджери для вирішення даної ситуації.

2. Якщо проблему виявлено пізніше, коротко опишіть ситуацію, прикладіть фото чи відео товару, який ви придбали у нас і хотіли б повернути, надіславши листа з електронної адреси, що використовувалась для оформлення замовлення, на електронну адресу office@bielenda.com.ua або зверніться за телефоном на нашому сайті.

Якщо товар не відкритий, а цілісність упаковки не порушена, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Будь ласка, обов’язково зберігайте упаковку зі штрих-кодом товару, при зверненні ми попросимо надати і сам товар або товари, що входили в набір (без пошкоджень під час розпакування та використання), всі комплектуючі та упаковку товару зі штрих-кодом виробника.

Наш менеджер запропонує можливі рішення, а у разі обміну чи повернення товару розповість, як надіслати нам посилку.

Приблизно протягом 3-5 днів після отримання посилки ми вивчаємо повернені позиції, приймаємо рішення про повернення коштів на зазначений рахунок. Якщо ви не використовували картку для оплати, потрібно буде уточнити номер картки для повернення коштів та ПІБ власника картки. Додатково вам надішлють повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

Єдине прохання: не повертайте нам товари, придбані в іншому магазині, вироби чи продукцію, щодо якої немає аргументованих причин для обміну або повернення. У всіх інших ситуаціях ми намагатимемося допомогти легко і швидко провести обмін або повернення товару.

З усіх питань Ви можете зв’язатися з нами по телефону або поштою:

  1. 093 1002848 (viber, telegram)
  1. 098 1002829
  1. office@bielenda.com.ua
Обновление…
  • Немає товарів у кошику.