ПРО НАС

Ми є офіційним дистриб’ютором на оптову та роздрібну торгівлю Bielenda безпосередньо з фабрики у Польщі, на ринку близько 10 років.
Торгова марка вірна переконанню, що найбільш комплексний, безпечний та сприятливий для шкіри догляд забезпечує косметика на основі натуральних активних інгредієнтів. Сьогодні, в асортименті компанії, понад 600 високоякісних продуктів, орієнтованих як на індивідуальний домашній догляд за обличчям та тілом, так і на професійний для косметологічних кабінетів.
З нашої сторінки клієнти отримають консультацію для їх типу шкіри, низькі ціни, подарунки та швидку доставку по всій Україні службою Нова пошта.

Більше 30 років Беленд виробляє натуральну косметику найвищої якості для догляду за обличчям і тілом. Ми – сучасна компанія, яка з самого початку була вірною переконанню, що найбільш комплексний і водночас безпечний і сприятливий для шкіри догляд забезпечує косметика на основі натуральних активних інгредієнтів.

У відділі досліджень та розробок команда креативних технологів та косметологів, виходячи з актуальних тенденцій, розробляє все більш досконалі рецепти. Ми стежимо за тим, щоб наша косметика була найвищої якості – ефективною, дієвою та безпечною, тому наші продукти піддаються ретельним дослідженням та лабораторним випробуванням. Відділ контролю якості забезпечує ретельний аналіз і контроль кожному етапі розробки продукту, а відділ мікробіології контролює мікробіологічну чистоту кожної партії продукції.

Обновление…
  • Немає товарів у кошику.